Event marketing

event_marketEvent marketing je jeden z nejdůležitějších nástrojů marketingu, kterým se společnosti snaží prohloubit vztahy s obchodními partnery, nebo upoutat nové potenciální klienty pomocí nevšedních zážitků.

Emocionální podněty, které event vyvolává, velmi dobře působí na image nabízené služby či produktu. Pomocí eventu tedy můžete motivovat a ovlivňovat obchodní partnery, upevňovat jejich loajalitu, prezentovat produkty, služby, vize. Event marketing nezahrnuje pouze komunikaci externí, ale také interní v rámci té které společnosti.Nabízené služby v rámci event marketingu:

Semináře a konference
- v rámci naší společnosti pořádáme odborné semináře na různá témata, která zajímají aktuálně podnikatele. Tento rok plánujeme uspořádat tour zaměřenou na finanční krizi a získávání evropských dotací.

Golfové turnaje
- golfové turnaje patří v dnešní době k oblíbeným marketingovým nástrojům. Uspořádáme pro Vás nejen privátní mini-turnaje ale i nevšední turnaje pro obchodní partnery s doprovodným programem. Pro V.I.P. klientelu Vám můžeme také nabídnout golfové zájezdy v zahraničí v různých lokalitách.

Společenské akce
- nevíte jak oživit společenské akce pro své obchodní partnery a klienty?Schází Vám originální inspirace? My Vám poradíme. Uspořádáme pro Vás jakoukoli společenskou akci v jakémkoli stylu i na jakémkoli místě. My nemáme hranice.

Zahraniční cesty za zážitky
- v dnešní době je těžké vymyslet odměnu či dar, aby potěšil právě toho, komu je určen, měl z něj radost a užitek. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli pořádat cesty za zážitky. S námi se můžete vydat za vínem a ústřicemi do Francie nebo za rybolovem do Mongolska., nebo se potápět v tváří v tvář s bílým žralokem. Záleží jen na Vaší a naší fantazii.
 
Created by Trilogic